Kolejna porcja gier z lipcowego Games with Gold już dostępna do pobrania

Rock of Ages 3: Make & Break

Ostatniego dnia czerwca poznaliśmy lipcowe gry w Games with Gold. Dzień później dwa pierwsze tytuły zostały udostępnione graczom do pobrania, a od dziś subskrybenci mogą już rozpoczynać zabawę w pozostałych produkcjach z oferty przeznaczonej na ten miesiąc. Wiele osób z pewnością się ucieszy.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Midway Arcade Origins i Rock of Ages 3: Make & Break za darmo w ramach lipcowego Games with Gold

Zwiastun Midway Arcade Origins

Zgodnie z zapowiedzią kolejne dwie gry z lipcowego Games with Gold właśnie stały się dostępne do pobrania. Od dziś wszyscy subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą instalować poniższe tytuły:

  1. Pobierz Midway Arcade Origins z Microsoft Store
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Rock of Ages 3: Make & Break z Microsoft Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

Pierwszą pozycję należy dopisać do swojego konta maksymalnie do 31 lipca, natomiast drugą – nie później niż 15 sierpnia. Warto przypomnieć, że gry z Games with Gold wydane również na Xboxa 360 zostają z nami na zawsze, nawet jeśli nasza subskrypcja Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate wygaśnie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z