Dwie pozostałe gry z listopadowego Games with Gold już dostępne do pobrania

Lego Batman 2 DC Super Heroes

Pod koniec października poznaliśmy gry w Games with Gold na listopad, a dwa dni później pierwsze pozycje zostały udostępnione do pobrania dla wszystkich subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Tak się składa, że od dziś abonenci mogą już instalować pozostałe tytuły z listopadowej oferty. Wiele osób z pewnością się ucieszy.

REKLAMA

Lego Batman 2 DC Super Heroes i Kingdom Two Crowns za darmo w ramach listopadowego Games with Gold

Zwiastun Kingdom Two Crowns

Games with Gold to comiesięczna porcja darmowych gier dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Zgodnie z zapowiedzią, od dzisiaj abonenci mogą instalować Lego Batman 2 DC Super Heroes oraz Kingdom Two Crowns. Pierwsza pozycja pozostaje darmowa do 30 listopada, a druga do 15 grudnia.

  1. Pobierz Kingdom Two Crowns z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Lego Batman 2 DC Super Heroes z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Kingdom Two Crowns w ramach Games with Gold można uruchamiać tylko z aktywną subskrypcją Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Jeśli jednak chodzi o Lego Batman 2 DC Super Heroes, to wystarczy dopisać grę do swojego konta Microsoft, a będzie można w nią grać o każdej porze dnia i nocy, czyli nawet po wygaśnięciu któregokolwiek z wymienionych wyżej abonamentów.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!