Dwie pierwsze gry z lutowej oferty Games with Gold już dostępne do pobrania

Broken Sword 5: The Serpent’s Curse

Kilka dni temu poznaliśmy gry w Games with Gold na luty 2022; jak zwykle jedni się ucieszyli, a inni niekoniecznie. Tak się dobrze składa, że od dziś subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą już pobierać dwie z nich. Warto to zrobić za pamięci, bo produkcje są darmowe tylko przez ograniczony czas.

REKLAMA

Broken Sword 5: The Serpent’s Curse i Hydrophobia za darmo w ramach lutowego Games with Gold

Zwiastun Hydrophobia

Games with Gold to comiesięczna porcja darmowych gier dla graczy opłacających abonament Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Zgodnie z zapowiedzią, od dziś subskrybenci mogą pobierać Broken Sword 5: The Serpent’s Curse i Hydrophobia. Pierwsza pozycja pozostaje darmowa do 28, a druga tylko 15 lutego.

  1. Pobierz Broken Sword 5: The Serpent’s Curse z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Hydrophobia z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Do zabawy w Broken Sword 5: The Serpent’s Curse nie obejdzie się bez aktywnej subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate, natomiast w przypadku drugiej gry sytuacja jest zgoła inna. Otóż Hydrophobia ukazała się również na Xboxie 360, a to oznacza, że po dopisaniu jej do swojego konta będzie można grać nawet po wygaśnięciu któregoś z wymienionych wyżej abonamentów. Brzmi fajnie, prawda?

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!