Pozostałe gry z marcowej oferty Games with Gold już dostępne do pobrania

Street Power Soccer

Pod koniec lutego Microsoft ujawnił ofertę Games with Gold na marzec 2022, a kilka dni później pierwsze gry zostały udostępnione do pobrania subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Z kolei od dzisiaj abonenci mogą już instalować pozostałe pozycje z marcowej oferty. Jak zawsze warto to zrobić zawczasu, bo gry nie będą darmowe przez wieczność.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 98% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Street Power Soccer i SpongeBob’s Truth or Square za darmo w ramach marcowego Games with Gold

Zwiastun SpongeBob’s Truth or Square

Games with Gold to nic innego, jak comiesięczna porcja darmowych gier dla subskrybentów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate. Bez większego zaskoczenia, od dzisiaj abonenci mogą ściągać Street Power Soccer i SpongeBob’s Truth or Square. Pierwsza produkcja pozostaje darmowa do 15 kwietnia, natomiast druga tylko 31 marca.


  1. Pobierz Street Power Soccer z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz SpongeBob’s Truth or Square z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Oferta Xbox Game Pass na drugą połowę marca 2022

Gra SpongeBob’s Truth or Square ukazała się także na Xboxie 360, a to oznacza, że wystarczy dopisać ją do swojego konta, a w późniejszym czasie będzie można w nią grać nawet bez aktywnej subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. W przypadku Street Power Soccer bez któregoś z wymienionych abonamentów niestety się nie obejdzie.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.