Druga gra w ramach październikowego Games with Gold już dostępna do pobrania

Bomber Crew

Na początku miesiąca udostępniono pierwszą grę w ramach październikowego Games with Gold. Tak się składa, że od dzisiaj subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą już pobierać drugą produkcję z rozpiski na ten miesiąc. Warto to zrobić za pamięci!

Bomber Crew Deluxe Edition za darmo w ramach Games with Gold na październik 2022

Zwiastun Bomber Crew

Games with Gold to nic innego jak comiesięczna porcja bezpłatnych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Zgodnie z zapowiedzią, od dzisiaj subskrybenci mogą pobierać Bomber Crew Deluxe Edition. Produkcja pozostaje darmowa do 15 listopada.

Przeczytaj też: Gry na telefon

Może i nie jest to przesadnie popularna gra, ale cieszy się ona całkiem niezłymi opiniami. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.