Kolejne gry z sierpniowego Games with Gold dostępne do pobrania. Street Fighter IV niespodziewanym dodatkiem!

Street Fighter IV

Na początku miesiąca Microsoft ujawnił gry w Games with Gold na sierpień 2021. Kilka dni później dwa pierwsze tytuły stały się dostępne do pobrania, natomiast dziś subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą już instalować pozostałe pozycje wraz z ciekawym dodatkiem. „Ciekawym dodatkiem” jest w tym przypadku Street Fighter IV, bo z jakiegoś powodu Microsoft postanowił dorzucić tę grę jako bonus do sierpniowego zestawienia Games with Gold. Nic, tylko się cieszyć!

Pozostałe gry z Games with Gold na sierpień 2021 dostępne do pobrania. Street Fighter IV za darmo jako bonus

Zwiastun Yooka-Laylee

Bez zbędnego przedłużania, od dziś w ramach Games with Gold na sierpień 2021 można pobierać poniższe gry:

  1. Yooka-Laylee (do 15 września)
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Garou: Mark of the Wolves (do 31 sierpnia)
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Piątym niespodziewanym, ale jakże miłym dodatkiem do sierpniowego Games with Gold, jest wspomniany wcześniej Street Fighter IV. Co prawda Microsoft udostępnił grę za darmo jedynie abonentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate z regionu południowoafrykańskiego, ale będąc w Polsce, również można skorzystać z okazji.

W tym celu wystarczy przejść pod ten adres, zalogować się na swoje konto Microsoft i wcisnąć duży niebieski przycisk Get. Po wykonaniu tych czynności bijatykę będzie można już uruchamiać na Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Street Fighter IV pozostaje darmowy tylko do 1 września.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z