Kolejne gry z sierpniowego Games with Gold dostępne do pobrania. Street Fighter IV niespodziewanym dodatkiem!

Street Fighter IV

Na początku miesiąca Microsoft ujawnił gry w Games with Gold na sierpień 2021. Kilka dni później dwa pierwsze tytuły stały się dostępne do pobrania, natomiast dziś subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą już instalować pozostałe pozycje wraz z ciekawym dodatkiem. „Ciekawym dodatkiem” jest w tym przypadku Street Fighter IV, bo z jakiegoś powodu Microsoft postanowił dorzucić tę grę jako bonus do sierpniowego zestawienia Games with Gold. Nic, tylko się cieszyć!

Chcesz kupić 20 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za ok. 100 zł? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Pozostałe gry z Games with Gold na sierpień 2021 dostępne do pobrania. Street Fighter IV za darmo jako bonus

Zwiastun Yooka-Laylee

Bez zbędnego przedłużania, od dziś w ramach Games with Gold na sierpień 2021 można pobierać poniższe gry:

  1. Yooka-Laylee (do 15 września)
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Garou: Mark of the Wolves (do 31 sierpnia)
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Piątym niespodziewanym, ale jakże miłym dodatkiem do sierpniowego Games with Gold, jest wspomniany wcześniej Street Fighter IV. Co prawda Microsoft udostępnił grę za darmo jedynie abonentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate z regionu południowoafrykańskiego, ale będąc w Polsce, również można skorzystać z okazji.

W tym celu wystarczy przejść pod ten adres, zalogować się na swoje konto Microsoft i wcisnąć duży niebieski przycisk Get. Po wykonaniu tych czynności bijatykę będzie można już uruchamiać na Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Street Fighter IV pozostaje darmowy tylko do 1 września.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja dnia