Gry w Games with Gold na sierpień 2023 ujawnione! Oto ich lista

Games with Gold

To już ten dzień miesiąca, że nikogo nie powinien zdziwić fakt, iż Microsoft ujawnił gry w Games with Gold na sierpień 2023. Jak zwykle w przyszłym miesiącu subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate odbiorą 2 darmowe produkcje. Jedni się ucieszą, inni niekoniecznie, czyli standardowo.

Gry w Games with Gold na sierpień 2023

Games with Gold sierpień 2023 gry
Gry w Games with Gold na sierpień 2023

Games with Gold to comiesięczna porcja bezpłatnych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Darujmy sobie jednak dalsze wprowadzenie i przejdźmy do konkretów. Oferta GwG na sierpień 2023 prezentuje się następująco:

  1. Inertial Drift (w dniach 1-31 sierpnia)
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Blue Fire (w dniach 1-31 sierpnia)
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Gry na PS5 dla dzieci

Kup Xbox Series S

Nie da się ukryć, że sierpniowa oferta Games with Gold jest dość przeciętna, ale po prawdzie w ostatnim czasie Microsoft przyzwyczaił nas do tego typu rozpisek. Niemniej z pewnością znajdą się gracze, którzy będą się dobrze bawić w zaoferowanych przez Amerykanów tytułach.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.