Oto oficjalna lista gier w styczniowej ofercie Games with Gold

NeuroVoider

Kilka godzin temu do Sieci trafił przeciek ujawniający prawdopodobną listę gier, które wejdą w skład styczniowej oferty Games with Gold. Teraz możemy powiedzieć, że plotka okazała się prawdą, a subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate już niedługo pobiorą za darmo cztery produkcje. Rozpiska na pierwszy miesiąc przyszłego roku z pewnością nie każdemu przypadnie do gustu, ale cóż – bywa i tak.

REKLAMA

Games with Gold na styczeń 2022 – oficjalna lista gier

Gry w Games with Gold na styczeń 2022

Jak powszechnie wiadomo, Games with Gold to comiesięczna porcja darmowych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Wszyscy jesteśmy tu jednak po konkrety, więc nie marnujmy czasu i skupmy się właśnie na nich. Bez przedłużania, w styczniu 2022 roku w ramach wspomnianej oferty odpalimy następujące produkcje:

 1. NeuroVoider (w dniach 1 – 31 stycznia)
  • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
 2. Aground (w dniach 16 stycznia – 15 lutego)
  • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
 3. Radiant Silvergun (w dniach 1 – 15 stycznia)
  • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
 4. Space Invaders Infinity Gene (w dniach 16 – 31 stycznia)
  • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Radiant Silvergun i Space Invaders Infinity Gene wydano również na Xboxa 360, więc wystarczy dopisać te gry do swojego konta, a będzie można w nie grać nawet po wygaśnięciu subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Niestety w przypadku pozostałych produkcji ze styczniowej oferty bez któregoś z wymienionych abonamentów się nie obejdzie.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!