[Akt.] Games with Gold na styczeń 2022 – przeciek zdradza, jakich gier możemy się spodziewać

Aground

Grudzień powoli dobiega końca, więc nikogo nie powinien przesadnie zaskoczyć przeciek, który wskazuje, jakich gier możemy się spodziewać w styczniowej ofercie Games with Gold. W pierwszym miesiącu przyszłego roku subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate jak zwykle będą mogli pobrać zupełnie za darmo aż cztery tytuły. Jedni się ucieszą, a inni niekoniecznie.

Games with Gold na styczeń 2022 – wyciekła prawdopodobna lista gier

Zwiastun NeuroVoider

Oficjalną rozpiskę gier w Games with Gold na styczeń 2022 zapewne poznamy na dniach, jednak na ten moment musimy się zadowolić przeciekiem. Trzeba jednak zaznaczyć, że plotka jest dość wiarygodna, bo jej źródłem jest niejaki billbil-kun, czyli internauta, który już wielokrotnie dostarczał sprawdzone informacje jeszcze przed ich oficjalnym ogłoszeniem. Przechodząc jednak do konkretów, oto prawdopodobna oferta Games with Gold na styczeń 2022:

 1. NeuroVoider (w dniach 1 – 31 stycznia)
  • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
 2. Aground (w dniach 16 stycznia – 15 lutego)
  • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
 3. Radiant Silvergun (w dniach 1 – 15 stycznia)
  • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
 4. Space Invaders Infinity Gene (w dniach 16 – 31 stycznia)
  • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Nie zapowiada się zbyt bogato, ale cóż – darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Na koniec jeszcze raz przypominamy, że to nieoficjalna lista, więc nie należy brać jej za pewnik. Microsoft powinien udostępnić pewną rozpiskę jeszcze przed końcem roku.

Aktualizacja – 23.12.2021, 17:03

Plotka okazała się prawdziwa – Microsoft oficjalnie potwierdził, że wymienione wyżej gry wchodzą w skład styczniowej oferty Games with Gold.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z