Dwie pierwsze gry ze styczniowej oferty Games with Gold już dostępne do pobrania

Radiant Silvergun

Kilka dni temu Microsoft oficjalnie ujawnił gry w ofercie Games with Gold na styczeń 2022. Tak się dobrze składa, że dzisiaj w ręce subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate oddano już dwie z nich. Warto za pamięci dopisać styczniowe produkcje do swojego konta, nim będzie za późno.

Radiant Silvergun i NeuroVoider za darmo w ramach styczniowego Games with Gold

Zwiastun NeuroVoider

Jak powszechnie wiadomo, Games with Gold to comiesięczna porcja darmowych gier dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Zgodnie z zapowiedzią, wszyscy abonenci mogą już pobierać Radiant Silvergun oraz NeuroVoider. Pierwsza pozycja pozostaje bezpłatna do 15, a druga 31 stycznia.

  1. Pobierz Radiant Silvergun z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz NeuroVoider z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

NeuroVoider odpalimy tylko z aktywnym abonamentem Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate, natomiast w przypadku Radiant Silvergun sytuacja jest zgoła inna. Gra została wydana również na Xboxie 360, co oznacza, że wystarczy dopisać ją do swojego konta Microsoft, a zostanie z nami już na zawsze. Mówiąc prościej: zagramy w nią nawet po wygaśnięciu dowolnej ze wspomnianych wcześniej subskrypcji.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z