Pozostałe gry z wrześniowego Games with Gold już dostępne do pobrania

Mulaka

Pod koniec sierpnia Microsoft ujawnił gry w Games with Gold na wrzesień 2021, a kilka dni później dwa pierwsze tytuły były już dostępne do pobrania dla wszystkich chętnych subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Zgodnie z zapowiedzią, dziś abonenci mogą instalować pozostałe gry z wrześniowej oferty.

Mulaka i Samurai Shodown II za darmo w ramach Games with Gold

Zwiastun Mulaka

Dziś mamy 15 września, a dwie pozostałe gry z wrześniowego Games with Gold miały zostać udostępnione graczom dopiero jutro. Microsoft najwyraźniej znów się pospieszył, bo zarówno Mulaka jak i Samurai Shodown II można już pobierać. Pierwsza pozycja pozostaje darmowa do 15 października, a druga tylko do końca miesiąca.

  1. Pobierz Mulaka z Microsoft Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Samurai Shodown II z Microsoft Store
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Gra Samurai Shodown II ukazała się też na Xboxie 360, a to oznacza, że po dopisaniu jej do swojego konta Microsoft zostanie ona z nami na zawsze, nawet po wygaśnięciu subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z