Poznaliśmy gry w Games with Gold na wrzesień 2022!

Portal 2

To już ten okres w miesiącu, w którym nikogo nie powinien dziwić fakt, że Microsoft właśnie ujawnił gry w Games with Gold na wrzesień 2022. Jak zawsze subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate będą mogli pobrać cztery gry za darmo. Jedni się ucieszą, inni wręcz przeciwnie.

Gry w Games with Gold – wrzesień 2022

Gry w Games with Gold na wrzesień 2022

Games with Gold to nic innego jak comiesięczna porcja bezpłatnych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Bez przedłużania, we wrześniu 2022 gracze pobiorą następujące produkcje:

 1. Gods Will Fall (w dniach 1 – 30 września)
  • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
 2. Double Kick Heroes (w dniach 16 września – 15 października)
  • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
 3. Thrillville (w dniach 1 – 15 września)
  • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
 4. Portal 2 (w dniach 16 – 30 września)
  • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360

Gry Thrillville i Portal 2 ukazały się kolejno na Xboxie i Xboxie 360, a to oznacza, że po dopisaniu ich do swojego konta będzie można w nie grać nawet po wygaśnięciu abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. W przypadku pozostałych pozycji sytuacja niestety wygląda zgoła inaczej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.