Dwie pierwsze gry z wrześniowego Games with Gold już dostępne do pobrania

Gods Will Fall

Wczoraj Microsoft przedstawił gry w Games with Gold na wrzesień 2022, a dziś abonenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą już pobierać pierwsze z nich. Jedni się ucieszą, inni niekoniecznie, a zatem standardowo.

Gods Will Fall i Thrillville za darmo w ramach wrześniowego Games with Gold

Zwiastun Thrillville

Games with Gold to comiesięczna porcja darmowych gier dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Od dziś abonenci mogą pobierać Gods Will Fall oraz Thrillville. Pierwsza pozycja pozostaje bezpłatna do 30, a druga tylko 15 września.

  1. Pobierz Gods Will Fall z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Thrillville z Xbox Store (jeżeli gra nie wyświetla się jako darmowa w Xbox Store, alternatywnie można ją pobrać z Xbox Marketplace)
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Kody do GTA 5

Thrillville ukazało się pierwotnie na pierwszym Xboxie, co oznacza, że po dopisaniu tej gry do swojego konta zostanie ona z nami już na zawsze i będzie można w nią grać nawet po wygaśnięciu subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. W przypadku Gods Will Fall bez aktywnego abonamentu niestety się nie obejdzie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.