Na Gamescom Opening Night Live nie zabraknie „niespodzianek” – zapewnia Geoff Keighley

Gamescom 2022

Już pod koniec zeszłego miesiąca Geoff Keighley zapraszał graczy na Gamescom Opening Night Live – specjalną transmisję, która rozpocznie targi Gamescom 2022. Dziennikarz postanowił jednak przypomnieć o wspomnianym wydarzeniu i podzielił się kilkoma istotnymi szczegółami na jego temat, a także zapewnił, że fani gier wideo mogą liczyć na „kilka fajnych niespodzianek”.

Gamescom Opening Night Live w szczegółach

Zgodnie z przekazanymi informacjami, transmisja Gamescom Opening Night Live będzie trwać 2 godziny, a w jej trakcie zaprezentowanych zostanie ponad 30 produkcji. Mowa tutaj zarówno o zapowiedzianych wcześniej tytułach, jak i grach, które nie doczekały się jeszcze oficjalnej prezentacji. Geoff Keighley za pośrednictwem Twitter Spaces zapowiedział również, że na scenie pojawi się wielu interesujących gości.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dziennikarz informuje, że podczas 2 godzin gracze zobaczą „fragmenty rozgrywki, zwiastun i zapowiedzi”. Keighley zdradził także, że wiele z produkcji – które pojawią się na Gamescom Opening Night Live – zadebiutuje na rynku w 2023 roku, ale organizator liczy, że fani i tak będą „podekscytowani”.

Zobacz też: Najlepsze gry battle royale

Na koniec warto przypomnieć, że Gamescom Opening Night Live rozpocznie się 23 sierpnia o 20:00 czasu polskiego, a całość będzie można śledzić na żywo na platformach Twitch.tv oraz YouTube.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.