Gears 6 ma pokazać, o co chodzi w next-genie. Gra odmieni losy Xboxa Series X|S?

gears 5 marcus fenix

Wiele wskazuje na to, że Gears 6 zostanie zapowiedziane już tego lata. Wczoraj mówił o tym Jeff Grubb, a teraz o grze wspomniał kolejny insider. Co więcej, Nate The Hate jest przekonany, że produkcja ta odciśnie swe piętno na nieudanej do tej pory dla Xboxa generacji.

Gears 6 ma być dla Xboxa Series X|S tym, czym Gears of War było dla Xboxa 360

Na kontynuację Gears 6 czekamy już od kilku lat. Tym bardziej że fani mają dosyć niejednoznaczną opinię o ostatniej odsłonie serii.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tymczasem wiele wskazuje na to, że Microsoft zapowie grę już tego lata. Idealnym momentem na to byłby odbywający się w czerwcu Xbox Showcase, więc wszystko układa się powoli w logiczną całość.

O Gears 6 mówił też ostatnio insider Nate The Hate. On również byłby zaskoczony, gdyby 2024 rok obył się bez żadnej wzmianki na temat tego tytułu. Co więcej, jego zdaniem udowodni nam on, o co chodzi w next-genie – mając na myśli obecnie trwającą generację.

Jego zapowiedzi idą nawet dalej. Możemy bowiem przeczytać, że według niego Gears 6 powinien dla Xboxa Series X|S być tym, czym pierwsze Gears of War było dla najlepszej dotąd konsoli Microsoftu, czyli Xboxa 360.

Trzeba przyznać, że tak szumne ogłoszenia znacznie podnoszą temperaturę. Dlatego też trzymajmy kciuki, aby „Zieloni” rzeczywiście zdecydowali, że obecny rok to dobry moment na przywrócenie marki do życia.

Źródło: Idle Sloth

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.