Gears 6 może w końcu doczekać się zapowiedzi! Szykuje się świetny pokaz Xbox Showcase

Gears 5 Marcus Fenix

Xbox szykuje wiele na 2024 rok, ale to chyba jeszcze nie koniec. Wygląda bowiem na to, że w końcu dostaniemy zapowiedź Gears 6. Ta może nadejść już tego lata.

Gears 6 zostanie w końcu zapowiedziane?

Niezawodny insider Jeff Grubb był ostatnio gościem Kinda Funny Podcast. W nim ujawnił nam, że Gears 6 może zostać zapowiedziane już tego lata.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Xbox potwierdził już, że w czerwcu szykuje nowy pokaz gier. Wszystko spaja się więc w jedną całość i być może to właśnie wtedy usłyszymy o oficjalnym ujawnieniu gry.

O jej powstawaniu dowiadujemy się już od dawna. Już w 2023 roku słyszeliśmy bowiem, że prace nad nią trwają w najlepsze.

Wygląda więc na to, że ten rok w wykonaniu „Zielonych” będzie jeszcze lepszy. Już w maju debiutuje bowiem Hellblade 2, a w zapasie czekają jeszcze Avowed 2 czy Indiana Jones i Wielki Krąg. Dla fanów byłoby naprawdę świetnie, gdyby do tej gromady dorzucono jeszcze przynajmniej jedną, solidną zapowiedź.

A Gears 6 z pewnością by taką było. Wiele osób czeka na wznowienie tej marki, której ostatnia odsłona ukazała się na rynku niemal 5 lat temu.

Pozostaje nam więc uzbroić się w cierpliwość. Oby lato rzeczywiście przyniosło nam solidną dawkę nowości od Xboxa.

Źródło: Idle Sloth

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.