Gears 6 powstaje od roku? Znany dziennikarz potwierdza

Gears 5

Niedawno poznaliśmy nowe plotki na temat Gears of War Collection, ale większość fanów serii zastanawia się co z pełnoprawnym Gears 6. Z pewnością więc ucieszą ich informacje, które na Twitterze dostarczył Jeff Grubb. Według niego bowiem szósta odsłona cyklu powstaje już od roku.

The Coalition pracuje nad Gears 6?

Ostatnie Gears 5 ukazało się w 2019 roku, więc nic dziwnego, że fani z wytęsknieniem oczekują nowych informacji na temat dalszych kontynuacji cyklu. Z dobrymi wiadomościami przybył do nich ostatnio Jeff Grubb, który na Twitterze potwierdził, że szósta odsłona serii znajduje się w procesie tworzenia od roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto dodać, że w kwietniu zeszłego roku The Coalition zdecydowało o zaprzestaniu wsparcia dla funkcji tworzenia map w Gears 5. Decyzję tę uargumentowano chęcią skupienia się na dalszych projektach, co czasowo pokrywałoby się z informacją dostarczoną dziś przez Grubba.

Zobacz też: Najlepsze gry na Xbox One

Nic nie wskazuje jednak na rychłą zapowiedź Gears 6. Prawdopodobnie przyjdzie nam na nią poczekać jeszcze długo.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.