Gears of War Collection jest w fazie produkcji? Znany dziennikarz potwierdza, że „to wciąż się dzieje”

Gears of War 2

W styczniu 2022 roku na światło dzienne wyszła plotka, jakoby Microsoft idąc śladem sukcesu Halo: The Master Chief Collection, szykował podobne wydawnictwo dla innego IP, jakim jest Gears of War.

W połowie maja zaś wiele osób spekulowało, że pakiet ten zostanie zaprezentowany podczas konferencji Xbox & Bethesda Showcase, lecz ostatecznie nic takiego nie miało miejsca. Kiedy wiele osób zaczęło zastanawiać się, czy kolekcja kiedykolwiek ujrzy światło dzienne, to do sprawy ponownie odniósł się Nick Baker podczas jednego z ostatnich odcinków podcastu Xbox Era.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gears of War Collection nadal powstaje i ma przypaść do gustu nawet tym, którzy nie są wielkimi fanami tego IP

Gears of War Marcus Fenix
Gears of War, Marcus Fenix

Baker przekazał, że Microsoft nadal rozwija pakiet Gears of War Collection i w jego opinii będzie on „niesamowity” nawet dla osób, które nie są fanami tej serii.

Niestety mężczyzna powiedział także, iż na ten moment zabroniono mu ujawniać żadnych dodatkowych szczegółów. Mimo tego stara się on wynegocjować u giganta z Redmond możliwość opublikowania jeszcze kilku dodatkowych informacji.

Przeczytaj też: Co to jest AMD FSR

Dziennikarz zdradził przy okazji, że tak wczesne ujawnienie planów Microsoftu dotyczących serii Gears of War naraziło go na spore problemy. Producent Xboxów nie chciał bowiem, aby gracze tak wcześnie dowiedzieli się o jego zamiarach. Niestety nie wiadomo, kiedy gigant z Redmond postanowi odkryć karty i ujawni wreszcie swoje zamiary względem jednej ze swoich najpopularniejszych serii.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.