Prace nad Gears 6 podobno trwają w najlepsze! Gra ma wprowadzić prawdziwą rewolucję w serii

gears 5 marcus fenix

Plotki na temat Gears 6 pojawiają się w sieci co jakiś czas. Od początku tego roku słyszeliśmy już różne informacje – w lutym Jeff Grubb zapowiedział, że szósta odsłona serii powstaje już od roku, co następnie zostało poniekąd zdementowane przez Liama McIntyre’a, wcielającego się w rolę JD Fenixa, który ponoć nic nie słyszał o Gears 6. Najnowszy przeciek wskazuje jednak, że jest na co czekać.

Gears 6 powstaje? Podobno tak, a do tego specyfika świata ma ulec zmianie

The XboxEra Podcast

Podczas transmisji powyższego podcastu, a dokładniej po 2 godzinach i 30 minutach jego trwania, Nick Baker – dziennikarz i współzałożyciel XboxEra – zdradził, co usłyszał od jednego ze swoich źródeł. Warto tutaj podkreślić, że często dzieli się on zakulisowymi informacjami dotyczącymi m.in. tytułów Microsoftu. Z jego informacji wynika, iż prace nad Gears 6 trwają, a do tego są zdecydowanie bliżej ukończenia, niż mogłoby nam się wydawać.

Nick Baker nie powiedział dokładnie, co oznaczają powyższe słowa i kiedy możemy spodziewać się komunikatu o nadchodzącej premierze szóstej odsłony serii, jednak do swojej wypowiedzi dodał jeden szczegół. Gears 6 ponoć ma oferować półotwarty świat, jednak w znacznie większej skali niż w przypadku poprzedniej odsłony serii. Według niego nie ma jednak co liczyć na w pełni swobodną eksplorację terenów.

Zobacz także: Gry PS5 dla dwojga

Kup Gears 5

Do tego typu nowinek warto oczywiście podchodzić z pewnym dystansem, jako że to tylko plotka. Od premiery ostatniej części minęły już 4 lata, dlatego też nowe, a do tego potwierdzone przez The Coalition lub Microsoft informacje na temat Gears 6 byłyby mile widziane przez oczekujących na kolejną odsłonę fanów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.