Gears of War: E-Day zadebiutuje szybciej, niż myślimy?! Microsoft może nas pozytywnie zaskoczyć

Gears of War: E-Day

Wisienką na torcie podczas Xbox Games Showcase 2024 była zapowiedź Gears of War: E-Day. Niestety w trakcie pokazu Microsoftu nie ujawniono, kiedy wspomniany tytuł trafi w ręce graczy. Niewykluczone jednak, że fani wcale nie będą musieli czekać zbyt długo na debiut nowej odsłony serii Gears of War. Według jednego z branżowych dziennikarzy i insiderów produkcja studia The Coalition może ukazać się w ciągu kilkunastu najbliższych miesięcy.

Premiera Gears of War: E-Day w 2025 roku? Nowa odsłona popularnej serii może zadebiutować przed Fable

Gears of War: E-Day – zwiastun

Autorem najnowszych doniesień na temat terminu premiery Gears of War: E-Day jest Tom Warren z redakcji The Verge. Kilka miesięcy temu popularny dziennikarz miał usłyszeć od swoich źródeł, że wspomniana produkcja ma zostać wydana w 2025 roku. Co więcej, nowa odsłona serii Gears of War miałaby zadebiutować na rynku jeszcze przed Fable.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warren podkreśla jednak, że są to informacje sprzed kilku miesięcy. Dlatego też dziennikarz nie wyklucza, że plany dotyczące premiery Gears of War: E-Day mogły od tego czasu ulec zmianie. Zwłaszcza że – jak zaznacza insider – na Xbox Games Showcase 2024 nie podano nawet przybliżonego terminu debiutu wspomnianej produkcji.

Zgodnie z zapowiedziami w 2025 roku zespoły Microsoftu mają dostarczyć na rynek nie tylko wspomniane Fable, ale również DOOM: The Dark Ages oraz South of Midnight. Czy do tego grona dołączy również Gears of War: E-Day? Przekonamy się o tym w ciągu kilkunastu najbliższych miesięcy.

Na koniec warto dodać, że Gears of War: E-Day powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S. Zgodnie z przekazanymi informacjami wspomniana produkcja w dniu swojej premier trafi również do biblioteki Xbox Game Pass. The Coalition zapowiada, że będą to „najlepsze pieprzone Gearsy” w historii.

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.