Nareszcie są! Gears of War E-Day oficjalnie zapowiedziane

Gears of War E-Day

Ile to już lat trzeba było czekać na jakiekolwiek wieści na temat największej marki od Xbox Games Studios, jaką jest Gears of War? Zdecydowanie za długo. Teraz jednak Microsoft wreszcie odkrył karty i podczas Xbox Games Showcase 2024 otrzymaliśmy pierwszy teaser nowej części z tego cyklu. Nareszcie!

Gears of War E-Day z oficjalną zapowiedzią na Xbox Games Showcase 2024

Teaser Gears of War E-Day

Na Xbox Games Showcase 2024 doczekaliśmy się wreszcie pierwszego pełnoprawnego teasera Gears of War E-day. Na uwagę zasługuje tu fakt, iż mowa o całej scenie, która stworzona została bezpośrednio na silniku gry, co w jakiś sposób może sugerować poziom graficzny, jaki prezentować będzie ta produkcja.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Materiał pełen jest akcji i oczywiście nie mogło w nim zabraknąć kilku znanych twarzy, co tym bardziej powinno cieszyć. Poza samą zajawką nie dowiedzieliśmy się w zasadzie niczego konkretnego, co oznacza, że na ujawnienie daty premiery trzeba będzie trochę poczekać.

Co tu dużo mówić? Microsoft zapewnił graczom nie lada niespodziankę i rozgrzał wielu fanów cyklu do czerwoności. Teraz już tylko czekać na premierę!

Źródło: Xbox Games Showcase 2024

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.