Kultowa platformówka powraca na nowym zwiastunie! Twórcy zdradzili, kiedy fani będą mogli kupić tytuł

GEX Trilogy

W ostatnim czasie zapowiadanych jest wiele odświeżonych wersji kultowych gier. Na niedawnej prezentacji Nintendo Direct zaprezentowano m.in. remaster Donkey Kong Country Returns HD. Okazuje się, że nie jest to jedyny tego typu tytuł, gdyż nowy zwiastun otrzymała GEX Trilogy, który jeszcze w tym roku trafi do przedsprzedaży.

GEX Trilogy na nowym zwiastunie. Gra wkrótce trafi do przedsprzedaży

GEX Trilogy — zwiastun

Światło dzienne ujrzał nowy zwiastun produkcji GEX Trilogy, czyli remaster kultowych platformówek z lat 90, stworzonych oryginalnie przez studio Crystal Dynamics. W skład zestawu wchodzą trzy klasyczne tytuły: GEX, GEX: Enter the Gecko oraz GEX 3: Deep Cover Gecko. Za wydanie odświeżonej wersji odpowiada firma Limited Run Games.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na najnowszym zwiastunie nie tylko mogliśmy zobaczyć, jak wygląda zremasterowana wersja przygód antropomorficznego gekona, lecz także dowiedzieć się pewnych szczegółów dotyczących wydania GEX Trilogy. Choć wciąż nie ujawniono daty premiery, to pod koniec wideo podano informację, że tytuł trafi do przedsprzedaży jesienią 2024 roku.

Oznacza to, że najbardziej zagorzali fani jaszczura Gexa będą już niebawem zabezpieczyć się, by na pewno w dniu premiery mieć swoją kopię tytułu.

Data premiery GEX Trilogy nie została jeszcze ujawniona, jednak spodziewać się można, tytuł trafi w ręce graczy w niedługim okresie od startu przedsprzedaży. Produkcja ukaże się na PC, PlayStation 4 i 5, Xbox Series X|S, a także na Nintendo Switch.

Źródło: VGC

O autorze
Igor Twardowski
Redaktor działów Newsy & Promocje

Niespełniony filmoznawca i scenarzysta, który pierwsze kroki w grach stawiał w Tomb Raider II i pierwszym Diablo. Miłośnik Gothica i Heroesów. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.