Ghost of Tsushima 2 nie pojawi się na PlayStation Showcase? Sucker Punch Productions ponoć nie gotowe

Ghost of Tsushima - Jim Sakai

Od oficjalnego ogłoszenia daty PlayStation Showcase w sieci pojawiło się całkiem sporo spekulacji dotyczących tego, co Sony dla nas przygotowało. Zgodnie z najnowszym przeciekiem podczas eventu ogłoszone ma zostać Metal Gear Solid 3 Remake, co na pewno byłoby nie lada wydarzeniem. Teraz zaś pojawiły się zupełnie nowe, choć niekoniecznie pozytywne doniesienia.

Jeff Grubb uważa, że Ghost of Tsushima 2 nie pojawi się na PlayStation Showcase

Podcast Game Mess Decides (wątek Ghost of Tsushima 2 i Dragon Age Dreadwolf od 39:31)

Zgodnie ze słowami Jeffa Grubba przekazanymi podczas ostatniego odcinka podcastu Game Mess Decides, studio Sucker Punch Productions pracuje od jakiegoś czasu nad Ghost of Tsushima 2 na PS5, jednak zapowiedzi tego projektu nie uświadczymy podczas PlayStation Showcase 2023. Wieści te kłócą się z dotychczasowymi plotkami, jakoby sequel ciepło przyjętej historii o samuraju został nam zaprezentowany jeszcze w tym roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Grubb jednocześnie podkreślił, że podczas PlayStation Showcase nie pojawi się także zapowiedź Dragon Age Dreadwolf, co tym bardziej może rozczarować graczy oczekujących na to wydarzenie.

Przeczytaj też: Gry z Mario na Nintedno Switch

Mimo że źródła na które powołuje się dziennikarz, zdają się całkiem wiarygodne, tak należy podchodzić do nich ze sporym dystansem. Wszystko okaże się już niebawem, bo 24 maja 2023 roku, wtedy to właśnie Sony ujawni plany na przyszłość!

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.