Metal Gear Solid 3 Remake zobaczymy podczas PlayStation Showcase? Kolejny przeciek sugeruje zapowiedź

metal gear solid 3 remake

2 dni temu otrzymaliśmy oficjalną zapowiedź PlayStation Showcase, podczas którego możemy liczyć na pokaz wielu nowych gier oraz sprzętu np. potwierdzony wczoraj kontroler Access. Tymczasem otrzymaliśmy kolejną wskazówkę dotyczącą prawdopodobnego ogłoszenia wyczekiwanego Metal Gear Solid 3 Remake. Według dziennikarza VGC — Andy’ego Robinsona — produkcja od Konami zostanie zaprezentowana podczas PlayStation Showcase.

Metal Gear Solid 3 Remake zostanie ogłoszone na PlayStation Showcase?

I hope PlayStation fans are Geared up for this https://t.co/9xfDogHiGn

— Andy Robinson (@AndyPlaytonic) May 17, 2023

I hope PlayStation fans are Geared up for this https://t.co/9xfDogHiGn

— Andy Robinson (@AndyPlaytonic) May 17, 2023

Plotki o remaku Metal Gear Solid pojawiają się od wielu miesięcy, jednak teraz wygląda na to, że zapowiedź otrzymamy już niedługo. W zeszłym tygodniu na temat odświeżonej wersji MGS3 wypowiedział się znany dziennikarz — Jez Corden — według którego produkcja Konami może zostać ogłoszona podczas nadchodzącego PlayStation Showcase, a co więcej być czasowym exclusivem Sony. Choć według innego źródła umowa Sony z Konami nie musi oznaczać wyłączności.

Teraz wypowiedział się kolejny dziennikarz, Andy Robinson, który posiada naprawdę dobre informacje dotyczące gier od Konami. Mężczyzna udostępnił tweeta z ciekawą grą słów. „I hope PlayStation fans are Geared up for this” co oznacza nic innego jak „mam nadzieję, że fani PlayStation są na to przygotowani”. Nie byłoby nic dziwnego w tym zdaniu, gdyby dziennikarz nie podkreślił słowa „Geared”, które może nawiązywać do prawdopodobnej zapowiedzi Metal Gear Solid 3 Remake.

Bolted like Metal

— Andy Robinson (@AndyPlaytonic) May 17, 2023

Bolted like Metal

— Andy Robinson (@AndyPlaytonic) May 17, 2023

Andy Robinson w odpowiedzi na jeden z komentarzy jeszcze bardziej podgrzał atmosferę. W „Bolted like Metal” tym razem mężczyzna podkreślił słowo „Metal”, które może być jeszcze bardziej jasnym podkreśleniem, że fani mają być gotowi na zapowiedź Metal Gear Solid 3 Remake. Jednym słowem, PlayStation Showcase zapowiada się naprawdę ciekawie.

Zobacz też: Najlepsze kamery samochodowe

Na koniec przypomnijmy, że PlayStation Showcase odbędzie się 24 maja o godzinie 22:00. Pokaz będziemy mogli obejrzeć na Twitchu oraz YouTube.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.