Ghost of Tsushima 2 to niemal pewniak? Sugeruje to ogłoszenie o pracę

Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima to jedna z nowszych marek Sony. Pierwsza odsłona serii cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i raczej nietrudno było się domyślić, że jej pełnoprawna kontynuacja prędzej czy później powstanie. Jeśli popatrzymy na najnowsze ogłoszenia o pracę w studiu stojącym za owym projektem, to wydaje się, że Sucker Punch od dłuższego czasu dłubie przy Ghost of Tsushima 2.

Ghost of Tsushima 2 prawdopodobnie powstaje w Sucker Punch

Ghost of Tsushima – trailer

Twórcy poszukują projektanta walki, który zapewni ciekawe i różnorodne potyczki w grze z otwartym światem. Nacisk będzie postawiony na walkę w zwarciu (wymieniono m.in. funkcję parowania oraz system umiejętności) i jednocześnie skradankowe podejście. Inne ogłoszenia z kolei sugerują, że w Sucker Punch przydadzą się osoby, które dobrze znają systemy z poprzednich produkcji zespołu.

Sprawdź także: Sony opuszcza kolejną imprezę, prawdopodobnie stawiając na własne show

Brzmi to wszystko tak, jakby poprzez oferty pracy studio chciało powiedzieć swoim fanom, że opracowuje Ghost of Tsushima 2. Otwarty świat, walka w zwarciu z umiejętnościami pomagającymi w starciach czy nacisk na skradanie to wszystkie elementy, które najbardziej wyróżniały przygodę Jina Sakaia na tytułowej, japońskiej wyspie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z