Ghost of Tsushima: Director’s Cut na PC z obsługą trofeów PlayStation! Ujawniono też wymagania

Ghost of Tsushima: Director's Cu trofeum PlayStation

Premiera Ghost of Tsushima: Director’s Cut na PC zbliża się wielkimi krokami. Zgodnie z zapowiedziami wspomniany tytuł trafi w ręce użytkowników komputerów osobistych za niecały miesiąc. Nic więc dziwnego, że Sony postanowiło podzielić się kolejnymi szczegółami na temat nadchodzącego portu produkcji studia Sucker Punch. Japońska firma ujawniła m.in. wymagania sprzętowe gry, a także potwierdziła świetną wiadomość dla graczy zainteresowanych trybem Legends i łowców trofeów PlayStation

Ghost of Tsushima: Director’s Cut na PC z nowymi szczegółami. Wymagania sprzętowe, trofea PlayStation i nie tylko

Zgodnie z przekazanymi informacjami Ghost of Tsushima: Director’s Cut na PC otrzyma wsparcie dla funkcji cross-play. Użytkownicy komputerów osobistych będą mogli więc połączyć swoje siły z graczami PlayStation 4 i PlayStation 5, by wspólnie cieszyć się rozgrywką w trybie Legends. Nie jest to jednak najważniejsza wiadomość.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ghost of Tsushima: Director’s Cut na PC będzie mogło bowiem pochwalić się pełną integracją z PlayStation Network i trofeami PlayStation. Wszystko dzięki specjalnej nakładce PlayStation, która będzie dostępna zarówno w menu, jak i po naciśnięciu klawiszy „Shift + F1”. Gracze uzyskają dzięki niej dostęp do listy znajomych, osiągnięć i innych elementów profilu PlayStation.

Sony ujawniło również wymagania sprzętowe Ghost of Tsushima: Director’s Cut na PC. Japońska firma podzieliła się czterema konfiguracjami. Wszystkie szczegóły znajdziecie w poniższej tabeli.

Ghos of Tsushima: Director’s Cut – wymagania sprzętowe na PC

Na koniec warto przypomnieć, że Ghost of Tsushima: Director’s Cut zadebiutuje na komputerach osobistych już 16 maja 2024 roku. Zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe na platformie Steam. Pecetowa wersja produkcji studia Sucker Punch została wyceniona na 259 złotych.

Źródło: PlayStation

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.