Ghost Recon Wildlands prawdopodobnie trafi do PS Plus Extra i Premium

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Subskrypcje PS Plus Extra i Premium cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem, a Sony nieustannie dodaje do nich nowe gry. A skoro o nowych grach mowa, to wygląda na to, że właśnie poznaliśmy tytuł kolejnej produkcji, która wkrótce pojawi się w abonamentach. Mowa o Ghost Recon Wildlands, które niedawno zadebiutowało również w Game Passie.

REKLAMA

Ghost Recon Wildlands z prawdopodobną premierą w PS Plus Extra i Premium

Zwiastun Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands to ciepło przyjęta strzelanka od Ubisoftu. Zaufany informator ukrywający się w sieci pod pseudonimem billbil-kun poinformował, że jeszcze w sierpniu gra trafi do oferty PlayStation Plus Extra, czyli także PS Plus Premium. Niestety mężczyzna nie podał konkretnej daty.

Przeczytaj też: Mody do The Sims 4

Co prawda debiutu Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands w PS Plus Extra i Premium nie można brać za pewnik, ale billbil-kun ma już na swoim koncie masę potwierdzonych przecieków, więc najprawdopodobniej także i ten z czasem okaże się trafny. Chcielibyście zobaczyć tytułową produkcję w ofercie subskrypcji Sony? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!