Ghostbusters: Spirits Unleashed i jeszcze jedna gra do sprawdzenia za darmo w ramach Xbox Free Play Days

Ghostbusters: Spirits Unleashed

Kolejny weekend zbliża się wielkimi krokami, dlatego też Microsoft przedstawił nową ofertę Xbox Free Play Days. Okazuje się, że tym razem posiadacze konsol Xbox będą mieli okazję sprawdzić dwie produkcje. W najbliższych dniach zainteresowani przetestują bowiem takie tytuły jak Ghostbusters: Spirits Unleashed oraz Roguebook.

Ghostbusters: Spirits Unleashed i Roguebook za darmo w ramach Xbox Free Play Days (20-23 kwietnia)

Ghostbusters: Spirits Unleashed – zwiastun

Prawie w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość sprawdzenia kilku produkcji i nie inaczej jest również tym razem. Subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 23 kwietnia, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Mody do Farming Simulator 19

Zamierzacie skorzystać z najnowszej oferty Xbox Free Play Days? Jeśli tak, to koniecznie dajcie znać w komentarzach, którą z wymienionych produkcji przetestujecie w pierwszej kolejności.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.