Polacy świętują pozytywny odbiór Ghostrunnera 2. Pojawił się trailer podsumowujący recenzje

Ghostrunner 2 podsumowanie recenzji

Ghostrunner 2 to najnowsza produkcja krakowskiego studia One More Lelvel, która zabiera graczy do cyberpunkowego świata obserwowanego z perspektywy pierwszej osoby. Brak złożonej i wielowątkowej fabuły został wynagrodzony dynamiczną akcją oraz szeroką gamą metod na likwidację przeciwników. Najnowszy zwiastun podsumowuje recenzje wystawione przez branżowe media na całym świecie.

Ghostrunner 2 doceniony przez branżę. Autorzy podsumowują recenzje

Ghostrunner 2 – podsumowanie recenzji

Od premiery Ghostrunnera 2 minęły ponad dwa tygodnie, a więc nadszedł czas na podsumowania recenzji. Polskie studio One More Level ma duże powody do zadowolenia, ponieważ ich najnowsza gra spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Zagraniczne media doceniły m.in. jakość oprawy graficznej oraz liczne usprawnienia względem pierwszej odsłony cyku.

W naszej recenzji Ghostrunner 2 został określony mianem świetnie zrealizowanej kontynuacji. Oprócz długiej listy pozytywów – obejmującej ścieżkę dźwiękową, cieszącą oko grafikę czy przemyślany projekt lokacji – wyszczególnione zostały elementy zasługujące na krytykę.

Przeczytaj także: Najlepsze gry multiplayer na telefon

Osoby, które jeszcze nie miały okazji zapoznać się z Ghostrunnerem 2, mogą to zrobić bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Gra trafiła do usługi NVIDIA GeForce NOW, a na Steam zostało udostępnione krótkie demo.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Baldur\'s Gate 3 na Xbox Series X|S w niesamowitej promocji
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.