Epic Games Store ogłasza kolejną darmową grę! Sklep rozda graczom polski hit

Epic Games Store

Już od dziś gracze mogą odbierać za darmo Thief i The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition w Epic Games Store. To jednak nie koniec rozdawnictwa. Amerykanie ogłosili bowiem kolejną „darmówkę”, która trafi do nas w przyszłym tygodniu.

Epic Games Store rozda Ghostrunner za darmo

Zwiastun Ghostrunner

Zapowiada się kolejne świetne rozdawnictwo w Epic Games Store. Sklep ogłosił bowiem, że w przyszłym tygodniu do graczy trafi polski hit – Ghostrunner.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gra pojawiła się na rynku w 2020 roku i od razu zebrała świetne oceny graczy oraz recenzentów. W międzyczasie doczekała się także sequela.

Warto wspomnieć, że pozycja ta była już rozdawana przez Epic w ostatniego sylwestra. Tym razem będzie można ją zacząć przypisywać do swoich bibliotek od 11 kwietnia od godziny 17:00. Promocja potrwa tydzień – do 18 kwietnia do godziny 16:59.

Tym samym czeka nas możliwość zgarnięcia kolejnego hitu za darmo. Trzeba przyznać, że akcja rozdawania darmowych produkcji przez Epic kontynuuje swój rozmach!

Źródło: Epic Games Store

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.