Nie jeden, a dwa hity AAA za darmo! Epic Games Store szaleje z kolejnym rozdawnictwem

Epic Games Store The Evil Within

Już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Epic Games Store ma zamiar rozdać za darmo The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition. Oficjalnie potwierdzona już oferta stała się jeszcze lepsza, bo doszedł do tego Thief. Teraz obydwie te gry są już gotowe do odbioru.

Thief i The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition za darmo w Epic Games Store

Thief – zwiastun

Thief to reboot uznanej serii złodziejskich skradanek. Gra została stworzona przez studio Eidos-Montréal i zadebiutowała w lutym 2024 roku, więc ma już trochę lat na karku. Niemniej to wciąż bardzo ciekawa pozycja, którą fani gatunku powinni zdecydowanie sprawdzić.

Teraz jest ku temu dobra okazja, bo Thief jest dostępny za darmo. Wszystko dzięki rozdawnictwu Epic Games Store.

To jednak nie koniec. Teraz trzeba omówić kolejną darmową grę – The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition – zwiastun

Produkcja ta jest remasterem wydanego pierwotnie w 2019 roku RPG-a. Za jej przygotowanie ponownie odpowiada zespół Obisidianu, czyli legendarnych specjalistów od dzieł fabularnych.

Ponadto gra w tym wydaniu oferuje nam teraz dostęp do wszystkich dodatków. Na pewno warto więc dać jej szansę.

I to by było na tyle. Należycie trzeba oddać Epicowi, że oferta „darmówek” na ten tydzień jest świetna. Dodajmy tylko na koniec, że wszystkie powyższe tytuły pozostaną darmowe przez tydzień, czyli do 11 marca do godziny 16:59.

Źródło: Epic Games Store

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.