Ghostrunner i trzy inne gry za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Ghostrunner

Dzisiaj czwartek, a więc zgodnie z tradycją Microsoft przedstawił nową ofertę Xbox Free Play Days. Najbliższy weekend zapowiada się całkiem interesująco, ponieważ posiadacze konsol amerykańskiej firmy będą mieli okazję sprawdzić za darmo aż cztery produkcje w postaci Ghostrunner, Dead by Daylight, Dolmen i Thymesia.

Ghostrunner, Dead by Daylight, Dolmen i Thymesia za darmo w ramach Xbox Free Play Days (27-30 października)

Ghostrunner – zwiastun premierowy

Niemale w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość sprawdzenia kolejnych produkcji i nie inaczej jest również tym razem. Od dzisiaj subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 30 października, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Czy pad od PS4 pasuje do PS5

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy w najbliższy weekend zamierzacie sprawdzić którąś z wymienionych wyżej produkcji.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.