Goat Simulator 3 z datą premiery. W kolekcjonerce znajdziemy pluszową kozę

Goat Simulator 3

Goat Simulator 3 zapowiedziano podczas wydarzenia Summer Game Fest 2022. Wczoraj natomiast deweloperzy z Coffe Stain Studios podzielili się nowymi informacjami na temat swojej produkcji. Twórcy ujawnili dokładną datę premiery gry, a do sieci trafiły szczegóły dotyczące edycji kolekcjonerskiej, w której pojawi się m.in. pluszowa koza.

Premiera Goat Simulator 3 już w listopadzie

Umm… I'll just let the trailer do the talking for this one…
More info at https://t.co/zOGkOvs2l3
? pic.twitter.com/zcenNV4wMZ

— Goat Simulator (@GoatSimulator) July 28, 2022

Umm… I'll just let the trailer do the talking for this one…
More info at https://t.co/zOGkOvs2l3
? pic.twitter.com/zcenNV4wMZ

— Goat Simulator (@GoatSimulator) July 28, 2022

Zgodnie z przekazanymi informacjami Goat Simulator 3 zadebiutuje na rynku 17 listopada bieżącego roku. Twórcy ujawnili również, dlaczego kontynuacja symulatora kozy z 2014 roku została oznaczona numerem „3”. Zdaniem deweloperów z Coffe Stain Studos „nikt nie lubi sequeli”, stąd taka, a nie inna decyzja.

Oprócz standardowej wersji Goat Simulator 3 doczeka się również edycji kolekcjonerskiej. Specjalne wydanie – wycenione na 299 złotych – nosi nazwę „Edycja Koza w Pudełku” i zawiera:

  • Specjalne kozie pudełko
  • Pluszową kozę
  • Steelbook
  • Grę na wybraną platformę i ścieżkę dźwiękową na płytach
  • 3 pocztówki
  • Dwustronny plakat
  • Pre-udder gear
  • 10 zremasterowanych skórek i sprzęt z dodatków: Old School Pilgor, MMO, GoatZ, Waste of Space, PayDay
  • Cyfrową ścieżkę dźwiękową
  • Pliki do druku 3D (tylko na PC)
Goat Simulator 3 – edycja kolekcjonerska

Zobacz też: Najlepsze gry battle royale

Przypomnijmy, że Goat Simulator 3 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie sprawdzić produkcję Coffe Stain Studios i ponownie przejąć kontrolę nad niszczycielską kozą.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.