Goat Simulator 3 z pozytywnym odbiorem wśród krytyków. Kozie przygody mają się całkiem dobrze

Goat Simulator 3

Produkcje z serii Goat Simulator od zawsze traktowane były raczej w formie żartu i ciekawostki na temat trendów w branży. Nic dziwnego, w końcu same gry nie kryły się z właśnie takim podejściem do siebie. Dzisiaj wraz z premierą trzeciej odsłony tego zabawnego cyklu pojawiły się też pierwsze recenzje i dla niektórych może być to zaskoczeniem, ale są one w większości pozytywne.

Goat Simulator 3 robi wszystko to, czego oczekiwano po pierwowzorze

Goat Simulator 3 (1)
Goat Simulator 3

Zdecydowana większość recenzji głosi, że Goat Simulator 3 to produkcja warta uwagi, bo całość wykonania stoi na naprawdę wysokim poziomie. Symulator ten doceniany jest przede wszystkim za swoją niezbyt wybredną, ale satysfakcjonującą rozgrywkę oraz dość specyficzne poczucie humoru. W recenzjach doceniono też ewolucję, jaką przeszedł ten cykl, a portal VG247 stwierdził nawet, że trzecia odsłona robi wszystko to, czego oczekiwano po pierwowzorze.

Warto też nadmienić, że niemal wszystkie opinie wskazują, że jest to tytuł wręcz stworzony do kooperacyjnej rozgrywki, a zabawa w trybie jednoosobowym może dość szybko się znudzić. Produkcja ta nie jest wolna od wad i najczęściej wymienianymi zarzutami są te, które mówią o słabej optymalizacji i niekoniecznie dobrym działaniu silnika.

Przykładowe oceny Goat Simulator 3 w serwisie OpenCritic:

  • IGN – 8/10
  • VG247 – 8,2/10
  • Press Start – 8/10
  • PC Gamer – 50/100
  • Games Radar – 3,5/5

Przeczytaj też: Gry na Nintendo Switch po polsku

Ostatecznie gra Goat Simulator 3 na moment pisania tego newsa otrzymała średnią ocen na poziomie 71, a 61% krytyków poleca jej zakup. Zapewne w nadchodzących godzinach pojawiać się będą nowe recenzje, więc wynik ten może się jeszcze zmienić. Istotny będzie też odbiór tej produkcji wśród graczy, na ten jednak trzeba będzie poczekać jeszcze trochę czasu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z