Kolejna gra PlayStation trafiła na GOG-a! Na graczy czeka solidna obniżka ceny

God of War

Jakiś czas temu ogłoszono, że kolejne hity PlayStation trafią na GOG-a. Pierwszy z nich – Uncharted Dziedzictwo Złodziei – był już tam dostępny. Teraz przyszedł także czas na God of War.

God of War już dostępny na GOG-u

Minęło już kilka lat od premiery God of War. Miło jednak ogłosić, że po 6 latach gra w końcu trafiła na polskiego GOG-a.

Tym samym God of War jest teraz dostępny w wersji bez zabezpieczeń DRM. Oznacza to, że po zakupie na GOG-u będziemy mogli pobrać jego pliki, a następnie przechowywać na dowolnym nośniku w celu zachowania gry offline.

Warto także wspomnieć, że produkcja Sony została przeceniona. Na graczy czeka więc solidna, 50-procentowa obniżka ceny.

Naturalnie wersja God of War z GOG-a również oferuje język polski. Grę można zakupić w tym miejscu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: GOG

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.