Seria God of War doczeka się kontynuacji? Aktor głosowy wcielający się w Tyra rozkręcił spekulacje

God of War Ragnarok Kratos i Tyr

God of War to bez wątpienia jedna z najbardziej uznawanych marek w portfolio PlayStation Studios. W ubiegłym roku najnowsza odsłona tego cyklu z dopiskiem „Ragnarok” bliska była zdobycia tytułu Gry Roku podczas gali The Game Awards ustępując jedynie zwycięzscy jakim okazał się Elden Ring od From Software. Nowe doniesienia mogą wskazywać, że deweloperzy z Santa Monica Studio nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i mają wobec swojego najgłośniejszego IP konkretne plany.

Aktor rozbudza nadzieje graczy na kolejną odsłonę z cyklu God of War

God of War Ragnarok

Podczas wydarzenia PAX East 2023 miał miejsce panel poświęcony grze God of War Ragnarok. Podczas jego trwania jeden z aktorów głosowych — Ben Prendergast — który ostatniej odsłonie przygód Kratosa użyczał głosu Tyrowi, przekazał coś niezwykle intrygującego.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

I powiem tak, to nie jest ostatni raz, kiedy widzieliście Tyra.

Ben Prendergast

Oczywiście słowa te od razu rozgrzały fanów marki God of War, którzy upatrują w nich dyskretnej zapowiedzi, że twórcy mają już w planach kolejną odsłonę cyklu, a jedną z postaci, która ma się w niej pojawić, jest właśnie wspomniane bóstwo z dynastii Asów.

God of War Ragnarok
God of War Ragnarok

Oczywiście fani obecni na wydarzeniu prosili, aby Prendergast rozwinął nieco swoją myśl, licząc, że ten uchyli rąbka tajemnicy. Niestety, ku ogólnemu rozczarowaniu, ten stwierdził jedynie, że „wie trochę, ale nie za dużo”, nie mogą się przy tym powstrzymać od żartu na temat klauzuli NDA.

Ostatecznie tego rodzaju wypowiedź ucięła wszystkie pozostałe pytania, ale — co oczywiste — nie zakończyła spekulacji.

Przeczytaj też: Smartfon do 1500 zł — najlepsze modele

Czy faktycznie deweloperzy z Santa Monica Studio rozpoczęli pracę nad kolejną odsłoną z cyklu God of War? Na ten moment ciężko to jednoznacznie stwierdzić, lecz warto oczekiwać na komunikaty ze strony deweloperów i samego Sony.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.