Od premiery God of War Ragnarok minęły dwa tygodnie, ale produkcję ukończyła już spora część graczy

God of War: Ragnarok

Sony może być zadowolone z premiery God of War Ragnarok. Najnowsze dzieło studia Sony Santa Monica zebrało świetne recenzje i jest „najszybciej sprzedającą się grą first-party” w historii konsol PlayStation. Okazuje się również, że kontynuacja przygód Kratosa i Atreusa wciągnęła wielu użytkowników bez reszty. Statystyki ujawniają bowiem, że spora część graczy zdążyła już ukończyć historię przygotowaną przez deweloperów, mimo że od premiery produkcji minęły dopiero dwa tygodnie.

Blisko 25% graczy zdążyło już ukończyć God of War Ragnarok

God of War Ragnarok – zwiastun premierowy

Jak zauważa redakcja serwisu Push Square, dokładnie 24,8% posiadaczy God of War Ragnarok zdobyło osiągnięcie, które odblokowywane jest po ukończeniu ostatniego zadania związanego z główną linią fabularną. Oznacza to, że blisko co czwarty użytkownik zdążył już zapoznać się z produkcją studia Sony Santa Monica. Platynowe trofeum zdobyło natomiast 3,9% graczy.

Według danych dostępnych w serwisie HowLongToBeat, na zapoznanie się z głównym wątkiem fabularnym God of War Ragnarok trzeba przeznaczyć około 23 godziny. Ukończenie gry w 100% zajmuje natomiast blisko 50 godzin. Statystyki pokazują więc, że część graczy w ostatnich dniach poświęciła kontynuacji przygód Kratosa i Atreusa sporo czasu.

Zobacz też: Jak sprawdzić czy telewizor ma DVB-T2

God of War Ragnarok dostępne jest wyłącznie na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Warto wspomnieć, że w jednym z ostatnich wywiadów reżyser gry – Eric Williams – poinformował, że produkcja raczej nie doczeka się żadnych fabularnych DLC.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.