God of War Ragnarok zapewni dużo eksploracji. Karta gry w PS Store ujawnia nowe szczegóły

God of War Ragnarok

Data premiery God of War Ragnarok została przedstawiona w zeszłym tygodniu, a od niedawna możemy potwierdzić, że gra zapewni dwa tryby graficzne. Oba z nich obsłużą rozdzielczość 4K. Teraz ujawniono rąbka tajemnicy nt. eksploracji.

9 światów do zwiedzenia w God of War Ragnarok

God of War Ragnarok – trailer

Karta gry w sklepie PS Store ujawniła, że w trakcie nadchodzącej przygody Atreusa i Kratosa zwiedzimy dokładnie 9 mitycznych światów. Każda z lokacji wyróżni się czymś innym i będzie kontynuowała wątki fabularne poznane w poprzedniej krainie. Z opisu produkcji wynika, że główni bohaterzy marki będą zmuszeni odwiedzić wszystkie 9 światów, aby „odnaleźć odpowiedź”, stawiając przy tym czoła okropnym potworom i wrogo nastawionym bogom.

Sprawdź także: Kierownica do PS5

Ponadto wydawca potwierdza to, co było wiadome już od pewnego czasu – w God of War Ragnarok będziemy świadkami wielkiej wojny, podczas której nordyccy bogowie będą skakać sobie do gardeł. Wiele wskazuje na to, że scenarzyści tej odsłony serii Sony postawią na możliwość lepszego poznania Atreusa. Postać ma odegrać ogromną rolę w nadchodzącym Ragnaroku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z