Data premiery God of War Ragnarok oficjalnie ujawniona!

God of War Ragnarok

Data premiery God of War Ragnarok, czyli niezwykle wyczekiwanej produkcji od Santa Monica Studio, w końcu została oficjalnie ujawniona. Wbrew plotkom, gra nie została przełożona na przyszły rok. Oj, tego dnia wyczekiwało wielu fanów gier z obozu Sony!

God of War Ragnarok — data premiery jest już znana

Nowy zwiastun God of War Ragnarok

Data premiery God of War Ragnarok została ustalona na 9 listopada 2022 roku, a zamówienia przedpremierowe będzie można składać już od 15 lipca. Wraz z ujawnieniem wyczekiwanego szeregu liczb Sony udostępniło też nowy zwiastun gry zatytułowany „Ojciec i syn”. Nie zawiera on jednak nowego gameplayu — jest to tzw. cinematik.

Przeczytaj też: Najlepsze gry przygodowe na PS4 i PS5

Polskie ceny poszczególnych wydań gry (będą w sumie cztery — trzy, jeżeli nie liczyć premierowego) nie zostały jeszcze podane, choć znając życie — tanio nie będzie. Skoro data premiery God of War Ragnarok jest już znana, ze spokojem można powoli planować urlopy. Czekacie na tę produkcję? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z