God of War: Ragnarok — dedykowany kontroler DualSense dostępny w przedsprzedaży

God of War Ragnarok

Gracze szykujący się na powrót Kratosa w najnowszej odsłonie serii God of War mogą dodać do swojego arsenału ciekawy element. Na rynek trafi specjalny kontroler DualSense, który stylistyką nawiązuje do gry. Wygląda świetnie, kosztuje niemal tyle, ile standardowo — właśnie poznaliśmy jego cenę w brytyjskim sklepie.

DualSense w klimacie God of War: Ragnarok

God of War: Ragnarok – zwiastun kontrolera

God of War: Ragnarok stać będzie klimatem, fabułą i walką. Nic zatem dziwnego, że na rynek trafi specjalny kontroler DualSense, który swoją stylistyką będzie nawiązywać do elementów znanych z gry. W jednym z brytyjskich sklepów wystartowała właśnie przedsprzedaż urządzenia. Za specjalny pad trzeba tam zapłacić 65 funtów bez jednego pensa.

Zobacz też: Komendy do Minecraft

Przygotuj się na ragnarök i zaopatrz w limitowaną edycję kontrolera bezprzewodowego DualSense™. Za inspirację posłużył projektantom Midgard z nordyckiej mitologii, z którego zaczerpnęli kolorystykę – mroźny błękit na śnieżnej bieli. Całość wieńczą wizerunki niedźwiedzia oraz wilka, które symbolizują Kratosa i Atreusa.

Kanał PlayStation w serwisie YouTube

Taka cena w przeliczeniu na złotówki daje nam kwotę około 350 złotych. Dużo? Niekoniecznie, skoro podstawowe edycje DualSense z reguły są wyceniane na 300 złotych. To niewielka różnica, a mowa przecież o limitowanej edycji. Będzie to świetny gadżet dla fanów gry — a premiera God of War: Ragnarok już 9 listopada 2022 roku na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.