Polskie ceny God of War Edycja kolekcjonerska i Jotuńska. Oto, gdzie je kupić!

Nie tak dawno temu została ujawniona data premiery God of War Ragnarok. Dzisiaj dowiedzieliśmy się co nieco o trybach graficznych, jakie pojawią się w grze, a do tego wystartowały preordery wyczekiwanej produkcji Santa Monica Studio. Wiemy już, ile kosztują dwa najbogatsze wydania (edycja kolekcjonerska, edycja Jotuńska) GOW Ragnarok w Polsce oraz gdzie je kupić.

God of War Ragnarok Edycja Kolekcjonerska i Jotuńska — polskie ceny oraz dostępność

Za edycję kolekcjonerską God of War Ragnarok zapłacimy w Polsce przynajmniej 899 zł (tylko jeden sklep sprzedaje w tej cenie, reszta po 999 zł), natomiast edycja Jotuńska została jednogłośnie wyceniona na 1299 zł. Linki do sklepów, gdzie obecnie są dostępne ów wydania, znajdują się poniżej. Zainteresowanym graczom radzimy się spieszyć, bo kolekcjonerki wyprzedają się w mgnieniu oka i lada moment może ich zabraknąć!

Kup God of War Ragnarok — edycja kolekcjonerska (PS5)

Kup God of War Ragnarok — edycja Jotuńska (PS5)

Zawartość obu edycji można zobaczyć na poniższych grafikach.

Skusicie się na któreś wydanie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Z