God of War Ragnarok z niespodziewaną premierą na PC?! Sony może zaskoczyć graczy

God od War Ragnarok

Jedną z głośniejszych premier 2022 roku był God of War Ragnarok, który niemal do samego końca walczył z Elden Ring o miano GOTY. Do tej pory tytuł ten dostępny był wyłącznie na konsolach PS5, co oczywiście powodowało, że nie każdy miał możliwość się z nim zapoznać. Możliwe jednak, że niebawem nowe przygody Kratosa pojawią się na nowej platformie.

God of War Ragnarok na PC jest kwestią czasu? Insider nie wyklucza niespodziewanej premiery

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez insidera kryjącego się pod pseudonimem Silknight God of War Ragnarok na PC może zaliczyć premierę za stosunkowo niedługi czas. Twierdzi on, że przygoda Kratosa w krainie nordyckich bogów najprawdopodobniej trafi do pecetowców na początku 2025 roku. Nie wyklucza on jednak całkowicie sytuacji, w której Sony zdecydowało się na niespodziewaną premierę nieco wcześniej. Szanse na to są jednak nikłe.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Informator podzielił się tymi doniesieniami w odpowiedzi do komentarza do ostatniej ankiety najpopularniejszych gier na PlayStation, organizowanej przez samo Sony. God of War Ragnarok wygrał te „zawody”, choć wielu graczy zwróciło uwagę, że na miano to najbardziej zasługuje Bloodborne od FromSoftware. Japońskie przedsiębiorstwo zdaje się jednak specjalnie pomijać ten tytuł w jakichkolwiek akcjach promocyjnych; oczywiście ku wielkiemu rozczarowaniu fanów.

Biorąc pod uwagę dotychczasową strategię wydawania gier PlayStation Studios na PC, kwestią czasu jest pojawienie się takie portu. W końcu są to dla Sony niemal darmowe dodatkowe środki i jeszcze większa baza graczy. Głupotą więc byłoby nieskorzystanie z takich profitów.

Źródło: Twitter/X: Silknight

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.