God of War Ragnarok coraz bliżej wydania na PC?! Sony najwidoczniej szykuje się do wielkiej zapowiedzi

God of War Ragnarok

Od pewnego czasu Sony coraz bardziej stara się wchodzić w pecetowy segment branży i jak na razie porty tych gier w większości przypadków cieszą się sporą popularnością. Ostatnio coraz częściej zaczęły pojawiać się pogłoski sugerujące, że kolejną dużą pozycją ze stajni PS Studios na PC będzie God of War Ragnarok wydany jeszcze w 2022 roku. Najnowsze doniesienia wskazują, że stosownego ogłoszenia doczekamy się już niebawem.

God of War Ragnarok na PC coraz bliżej? Znany insider nie pozostawia złudzęń

Z ujawnieniem tych informacji stoi niezawodny ostatnio billbill-kun, który w najnowszym wpisie na Twitterze/X przekazał, że port God of War Ragnarok na PC faktycznie zostanie zapowiedziany już niebawem. Na razie jednak insider nie może podać żadnych dodatkowych wieści, zapewne ze względu na chęć ochrony swoich źródeł przed potencjalnymi konsekwencjami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co więcej, w jednym z komentarzy insider stwierdził, że jest w stanie podać datę zapowiedzi oraz datę premiery tego wydania, jednak na razie tego nie może zrobić. Biorąc pod uwagę jego dotychczasową skuteczność, takie stwierdzenia wcale nie muszą być tylko czczymi przechwałkami, które rzucane są tylko dla pobicia własnego ego.

God of War Ragnarok
God of War Ragnarok

Tym samym ostatnia część przygód Kratosa byłaby kolejnym tytułem, który trafiłby w ręce pecetowców w dwa lata od premiery na konsolach PlayStation. Sam ten fakt może cieszyć, bo gra jest naprawdę solidna, a najlepszym świadectwem na to może być fakt, iż na gali TGA 2022 stawała w szranki z Elden Ring o miano Gry Roku.

Ciekawić może też, jaka kolejna gra z portfolio Sony trafi potem na PC. Może wreszcie doczekamy się jakichkolwiek wieści na temat Bloodborne? Nadzieja na to jest nikła, ale ta zawsze umiera ostatnia, prawda?

Źródło: Twitter/X: billbill-kun

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.