God of War Ragnarok na PC niebawem doczeka się zapowiedzi?! Intrygujące doniesienia przed PlayStation Showcase

God of War: Ragnarok

Sony od pewnego czasu sukcesywnie kontynuuje swoją strategię związaną z udostępnianiem swoich gier ekskluzywnych na PC. Ostatnio byliśmy świadkami takiej premiery w przypadku Horizon Forbbiden West Complete Edition, które zostało przyjęte wyjątkowo ciepło. Teraz jednak pojawiły się pogłoski, które sugerują, że niebawem doczekać możemy się kolejnej wielkiej zapowiedzi.

Port God of War Ragnarok na PC z zapowiedzią jeszcze w maju?

God of War Ragnarok
God of War Ragnarok

Znany i często niezawodny informator – billbil-kun – przekazał na francuskiej stronie dealabs.com, że jeszcze w maju doczekamy się zapowiedzi God of War Ragnarok na PC. Insider sugeruje (choć do tego akurat nie ma pewności), że ogłoszenie takiego wydania odbędzie się podczas PlayStation Showcase, co mogłoby być albo uświetnieniem, albo zepsuciem całego wydarzenia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W końcu nie każdemu podobają się działania Sony związane z runkiem PC. Nie tak dawno informowaliśmy o specjalnej petycji, która miała odwieźć Japończyków od planów dalszego wydawania swoich gier na komputerach osobistych. Brzmi to kuriozalnie, aczkolwiek najwierniejsi fani PlayStation czują się po prostu pokrzywdzeni.

God of War Ragnarok
God of War Ragnarok

Jeśli więc pogłoski te okażą się prawdziwe, to będzie to kolejna produkcja PlayStation Studios, która trafi do dystrybucji na komputerach osobistych w 2024 roku. Poza wspomnianymi wyżej przygodami Alloy już niebawem posiadacze pecetów będą mogli sprawdzić Ghost of Tsushima Director’s Cut. Ta pozycja trafi do sprzedaży już 16 maja 2024 roku.

Oczywiście na razie trzeba do tej informacji podejść z pewnym dystansem, jednak logicznym krokiem zdaje się właśnie przeportowanie właśnie przygód Kratosa na PC. Trzeba więc czekać i liczyć, że japoński producent konsol nie zawiedzie i dostarczy pecetowcom kolejną świetną grę ze swojego arsenału.

Źródło: Dealabs.com

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.