God of War Ragnarok zadebiutował wraz z obszerną aktualizacją. Twórcy zachęcają do pobrania patcha

God of War Ragnarok

Nadszedł dzień premiery God of War Ragnarok. Po miesiącach obaw o opóźnienia i latach wyczekiwania na nowe informacje w ręce graczy trafiła kontynuacja gry Santa Monica Studios z 2018 roku. Twórcy zaznaczają, że przed rozpoczęciem gry warto pobrać premierową aktualizację.

Premierowa aktualizacja God of War Ragnarok

Kiedy zdjęto embargo na recenzje God of War Ragnarok, w niecałe pół godziny dowiedzieliśmy się, że mamy do czynienia z kolejną znakomitą produkcją. Gra ma aż sześć trybów graficznych na PS5, wygląda świetnie i działa płynnie. Krytycy nie wspominali też często o błędach rujnujących rozgrywkę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mimo to God of War Ragnarok zadebiutował wraz z bardzo obszerną aktualizacją. Pełna lista zmian zapowiada, że naprawionych zostanie ponad 160 różnych błędów. Dodatkowo na swoim Twitterze Santa Monica Studios zachęca graczy, aby pobrali pierwszą łatkę przed uruchomieniem Ragnaroka.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Nintendo Switch po polsku

Aktualizacja pierwszego dnia stała się standardem w nowych premierach gier wideo. Większość graczy jest już pewnie przyzwyczajona do pobrania patcha przed sprawdzeniem każdego nowego tytułu. W God of War Ragnarok ta łatka może znacząco wpłynąć na przyjemność z gry.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.