God of War Ragnarok na pierwszym PlayStation. Rewelacyjny demake przenosi Kratosa w czasie!

God of War Ragnarok PlayStation One demake

Problemy z polskim dubbingiem w God of War Ragnarok zostały już zażegnane. Tymczasem w sieci pojawił się ciekawe wideo, który powinien zainteresować wszystkich miłośników przygód Kratosa i Atreusa, pamiętających czasy pierwszego PlayStation. Jeden z fanów postanowił bowiem przygotować materiał, który pozwala sprawdzić, jak najnowsza produkcja studia Sony Santa Monica prezentowałaby się na konsoli piątej generacji japońskiej firmy.

Fanowski demake prezentuje God of War Ragnarok w wersji na pierwszą konsolę PlayStation

God of War: Ragnarok – PlayStation demake

W powyższym zwiastunie zainteresowani mogą zobaczyć zupełnie „nową” odsłonę kilku scen prezentowanych m.in. w materiałach promocyjnych God of War Ragnarok. Trzeba przyznać, że kontynuacja przygód Kratosa i Atreusa w wersji na pierwsze PlayStation wygląda całkiem interesująco, a fani klimatów retro z pewnością chętnie zagraliby w tego typu produkcję.

Niestety miłośnicy starszych produkcji muszą obejść się smakiem. Twórca materiału nie pracuje nad grywalną wersją, a powyższe wideo stanowi jedynie ciekawostkę, dzięki której fani serii God of War mogą zobaczyć, jak Kratos i spółka prezentowaliby się na wydanej blisko 30 lat temu konsoli.

Zobacz też: Najlepsze stare gry

God of War Ragnarok dostępny jest na PlayStation 4 i PlayStation 5. Produkcja Sony Santa Monica została doceniona przez krytyków, o czym świadczą zarówno świetne recenzje, jak i liczba nominacji do nagród The Game Awards 2022. Na wspomnianej ceremonii kontynuacja przygód Kratosa i Atreusa powalczy o tytuł „Gry roku” m.in. z Elden Ring oraz dostępnym w bibliotece Xbox Game Pass A Plague Tale: Requiem.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.