Polski dubbing w God of War Ragnarok dostępny dla wszystkich. Sony poinformowało o nowej aktualizacji

God of War Ragnarok

Problemy z polską wersją God of War Ragnarok zostały wreszcie rozwiązane. Po blisko tygodniu kontrowersji związanych z pudełkowymi wersjami nowej produkcji Santa Monica Studios Sony rozwiązało problem. Na PlayStation 4 trafiła właśnie aktualizacja 2.02.

Polski dubbing w God of War Ragnarok dla posiadaczy PlayStation 4

pic.twitter.com/5QnSj3qp2p

— PlayStation Polska (@PlayStationPL) November 15, 2022

pic.twitter.com/5QnSj3qp2p

— PlayStation Polska (@PlayStationPL) November 15, 2022

Parę dni temu Sony oficjalnie poinformowało, że posiadacze God of War Ragnarok w wersji na płycie mogą pobrać aktualizację 2.01, która pozwoli im włączyć w grze polski dubbing. Wtedy opcja ta była dostępna jedynie dla graczy PlayStation 5. Teraz ten sam los spotkał posiadaczy PS4.

Sony ponownie podziękowało za cierpliwość i dało do zrozumienia, że powinien być to ostatni raz, kiedy mamy jakiekolwiek problemy z polskim dubbingiem. Aktualizację 2.02, która pozwala włączyć polską ścieżkę dźwiękową posiadaczom fizycznej wersji God of War Ragnarok, można już pobierać na PlayStation 4.

Przeczytaj też: Kody do GTA 4

Jest to bardzo dobra wiadomość dla polskich fanów PlayStation. Jeszcze kilka dni przed oficjalną premierą God of War Ragnarok wiedzieliśmy, że mamy do czynienia ze świetnym tytułem. Teraz polscy gracze mogą sprawdzić go w całej okazałości.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z