Polski dubbing w God of War Ragnarok dostępny dla wszystkich. Sony poinformowało o nowej aktualizacji

God of War Ragnarok

Problemy z polską wersją God of War Ragnarok zostały wreszcie rozwiązane. Po blisko tygodniu kontrowersji związanych z pudełkowymi wersjami nowej produkcji Santa Monica Studios Sony rozwiązało problem. Na PlayStation 4 trafiła właśnie aktualizacja 2.02.

Polski dubbing w God of War Ragnarok dla posiadaczy PlayStation 4

Parę dni temu Sony oficjalnie poinformowało, że posiadacze God of War Ragnarok w wersji na płycie mogą pobrać aktualizację 2.01, która pozwoli im włączyć w grze polski dubbing. Wtedy opcja ta była dostępna jedynie dla graczy PlayStation 5. Teraz ten sam los spotkał posiadaczy PS4.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Sony ponownie podziękowało za cierpliwość i dało do zrozumienia, że powinien być to ostatni raz, kiedy mamy jakiekolwiek problemy z polskim dubbingiem. Aktualizację 2.02, która pozwala włączyć polską ścieżkę dźwiękową posiadaczom fizycznej wersji God of War Ragnarok, można już pobierać na PlayStation 4.

Przeczytaj też: Kody do GTA 4

Jest to bardzo dobra wiadomość dla polskich fanów PlayStation. Jeszcze kilka dni przed oficjalną premierą God of War Ragnarok wiedzieliśmy, że mamy do czynienia ze świetnym tytułem. Teraz polscy gracze mogą sprawdzić go w całej okazałości.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.