God of War Ragnarok wykorzystuje resztki sił PS4. Konsola brzmi jak samolot

God of War Ragnarok

Wczoraj pojawiły się pierwsze recenzje God of War Ragnarok i wszystko wskazuje na to, że przed nami kolejna, świetna produkcja. Od 9 listopada nową grę Santa Monica Studios będzie można ograć na PlayStation 4 i PlayStation 5. Biorąc pod uwagę cenę i dostępność konsoli nowej generacji, wielu graczy God of War Ragnarok przetestuje prawdopodobnie na poprzedniej generacji. Okazuje się, że momentami może być to problematyczne.

God of War Ragnarok działa i wygląda dobrze na PS4

No, your ears aren't broken. #GodOfWarRagnarok may run well on PS4 but at what cost?! 🔊🔊🔊 pic.twitter.com/pQ0kJrHqDo

— GameSpot (@GameSpot) November 3, 2022

No, your ears aren't broken. #GodOfWarRagnarok may run well on PS4 but at what cost?! 🔊🔊🔊 pic.twitter.com/pQ0kJrHqDo

— GameSpot (@GameSpot) November 3, 2022

Jeden z deweloperów Santa Monica Studios opowiadał ostatnio w wywiadzie, że God of War Ragnarok powstał z myślą o PlayStation 4. Twórcom udało się osiągnąć wszystkie swoje cele na poprzedniej generacji, a wyposażona w sześć różnych trybów graficzny wersja na PS5 oferuje po prostu bardziej płynne i przyjemne dla oka doświadczenie.

God of War Ragnarok w trybie Standard na PS4 działa podobno zadowalająco i wciąż wygląda dobrze. Jak widać jednak na powyższym materiale GameSpotu, poprzednia konsola Sony wydaje bardzo głośne dźwięki podczas gry. Redaktor Kotaku, który testował wersję na PS4, obawiał się momentami o swój sprzęt.

Przeczytaj też: Najlepsze gry samochodowe

PS4 przy wielu nowszych grach potrafiło wydawać już niepokojące dźwięki. Podobno nigdy nie było aż tak głośno, ale ostatecznie trudno się dziwić. Jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej wymagających gier na tej konsoli i doskonały zwiastun tego, że niedługo w nowe tytuły będziemy grać tylko na PS5.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z