God of War: Ragnarok zajmie sporo miejsca na dyskach PS4. Znamy rozmiar gry

God of War: Ragnarok

Na ostatnim pokazie State of Play zaprezentowano zarówno fabularny zwiastun God of War: Ragnarok, jak i limitowaną wersję kontrolera DualSense inspirowaną kontynuacją przygód Kratosa i Atreusa. Tymczasem w PlayStation Store pojawiła się możliwość składania zamówień przedpremierowych na wspomnianą produkcję, dzięki czemu do sieci trafiły szczegóły dotyczące rozmiaru gry w wersji na PlayStation 4.

REKLAMA

God of War: Ragnarok w wersji na PlayStation 4 waży ponad 90 GB

God of War Ragnarok size is around 90GB on #PS4. Probably a bit smaller on #PS5 👀 pic.twitter.com/z6jeTK8IdA

— Joe Miller (@JoeMiller101) September 20, 2022

God of War Ragnarok size is around 90GB on #PS4. Probably a bit smaller on #PS5 👀 pic.twitter.com/z6jeTK8IdA

— Joe Miller (@JoeMiller101) September 20, 2022

Zgodnie z informacją zawartą na karcie produktu, God of War: Ragnarok w wersji na PlayStation 4 będzie wymagać 90,6 GB wolnej przestrzeni. Warto jednak pamiętać, że wspomniana wartość nie uwzględnia premierowej aktualizacji, która z pewnością sprawi, że produkcja studia Sony Santa Monica będzie potrzebować nieco więcej miejsca.

Posiadacze PlayStation 4 mają więc kilka tygodniu na uporządkowanie dysków swoich konsol i przygotowanie się na premierę kontynuacji przygód Kratosa i Atreusa. Warto również wspomnieć, że użytkownicy, którzy zdecydują się kupić God of War: Ragnarok w przedsprzedaży, otrzymają dwa przedmioty do wykorzystania w grze w postaci pancerza Wysokich Śniegów dla Kratosa oraz tuniki Wysokich Śniegów dla Atreusa. Więcej informacji można znaleźć bezpośrednio w PlayStation Store.

Zobacz też: Gry na telefon

God of War: Ragnarok zadebiutuje na PlayStation 4 i PlayStation 5 dokładnie 9 listopada. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie sięgnąć po nadchodzącą produkcję studia Sony Santa Monica i poznać dalsze losy Kratosa i Atreusa.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!