God of War Ragnarok podbija ranking sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Ostatni tydzień 2022 roku należał do Sony

God of War: Ragnarok

God of War Ragnarok to jedna z najlepszych produkcji zeszłego roku i główny przedmiot dyskusji w ostatnich paru miesiącach. Santa Monica Studios nie zdobyło może tytułu gry roku na gali The Game Awards 2022, ale większość fanów uznała ten tytuł za sukces. Wraz z pozytywnymi opiniami graczy i krytyków idzie również sprzedaż.

Świetna sprzedaż God of War Ragnarok

Zwiastun God of War Ragnarok

Sony dawało nam już wcześniej do zrozumienia, że God of War Ragnarok cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Nowa produkcja Santa Monica Studios została najlepiej sprzedającym się tytułem first-party Japończyków i ustanowiła rekord, który trudno będzie pobić następcom.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Duże wciąż zainteresowanie grą potwierdza ranking sprzedaży gier pudełkowych w Wielkiej Brytanii w ostatnim tygodniu 2022 roku. Prezentuje się on następująco:

  1. God of War Ragnarok
  2. FIFA 23
  3. Mario Kart 8: Deluxe
  4. Call of Duty: Modern Warfare 2
  5. Pokemon Violet
  6. Nintendo Switch Sports
  7. Pokemon Scarlet
  8. Animal Crossing: New Horizons
  9. Minecraft (Switch)
  10. Sonic Frontiers

Przeczytaj też: Co to jest VPN

Już zrzucenie Fify z pierwszego miejsca w Wielkiej Brytanii jest nie lada sukcesem dla God of War Ragnarok. Gra podskoczyła o dwa oczka względem zeszłego tygodnia i w najlepszy możliwy sposób zamknęła rok 2022. Spore spadki zaliczyły z kolei produkcje z premierami w grudniu. Dopiero w czwartej dziesiątce rankingu znajdziemy Need for Speed Unbound, The Callisto Protocol i Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.